Informace k zahájení ŠR 2020/2021

Informace zde

Závěr prázdnin se kvapem blíží, a proto bychom Vás rádi touto cestou informovali o organizačních opatřeních, která nás čekají začátkem školního roku.  Dveře naší školy se 1. září otevřou všem dětem, ačkoliv 2. patro staré budovy prochází stále rekonstrukcí. V průběhu měsíce září se budou žáci 2. stupně vyučovat ve třídách u ředitelny a v odborných učebnách.

Vstup do školy je umožněn pouze hlavním vchodem, není možné používat zadní vchod ze dvora, který je využíván v rámci rekonstrukce školy stavební firmou.

Organizace prvního školního týdne:

Úterý (1. 9. 2020) – výuka od 7:25 do 9:05 hod., školní družina ani školní jídelna nebudou v provozu (6. třída – vpravo od ředitelny ZŠ, 7. třída – vlevo od ředitelny ZŠ, 8. třída – učebna jazyků, 9. třída – učebna IKT)

Středa (2. 9. 2020) – pátek (4. 9. 2020)

• 1. stupeň – výuka podle zkušebního rozvrhu od 7:25 do 11:00 hod.
  • 2. stupeň – výuka podle zkušebního rozvrhu od 7:25 do 11:55 hod.

V těchto dnech již děti mohou navštěvovat školní družinu a najíst se ve školní jídelně. Obědy svým dětem, prosím, přihlaste přes informační systém Edookit(v postranní liště – oddíl Objednávka jídel).

Další informace k zahájení školního roku:

Těšíme se na všechny naše žáčky a první školní den rádi uvítáme také rodiče prvňáčků. Přejeme úspěšné vykročení do nového školního roku.

Informace-k-záhájení-školního-roku-v-souvislosti-s-Covid-19.docx

Typ souboru: DOCX dokument, Velikost: 17,96 kB