Adaptační kurz se sportovním zaměřením

Bezvadný týden plný sportu pro šesťáky!

Šestá třída nezačala školní rok úplně tradičně, žáci se v lavicích ani neohřáli a už odcestovali do Outdoorového centra firmy Ski Fanatic na Seči. Jelikož přibylo do kolektivu šest nových studentů, bylo potřeba lépe se poznat, stmelit se, vyzkoušet si nové sportovní disciplíny, ale hlavně si užít spoustu legrace. O spokojenost a zábavu se starali dva úžasní sportovní instruktoři, Marťa a Kuba, bříška byla neustále plná díky vynikající kuchyni. Pořádek a disciplínu nastolily paní učitelky.

Na co budou šesťáci vlastně vzpomínat?

Spolupráci prověřily hry s lany, propletenýma rukama, síť, ale i trubka s příliš rychlým míčkem a družstva s málo hbitýma nohama.

Zdatnost dokázaly náročná jízda terénem, veslování a pádlování přes vodní nádrž Seč.

Vytrvalost musela šesťákům vydržet při hře "Fontána", děravými kelímky a sáčky se dlouho nosí voda.

Úsměv na tváři vyloudily crazy bally a segway vozitka.

Rychlost a důvtip byly důležité při rozluštění obtížné tajenky.

Zručnost, odvahu, sílu a trpělivost museli všichni prokázat uprostřed týdne. Bez ohně totiž nejde uvařit, přivézt si jej na vlastnoručně vyrobeném voru také není nic jednoduchého. Ale gulášová polévka ala Táďa byla vynikající, hned se po ní zaprášilo.

Celý týden se nikdo ani chvilinku nenudil, však pět dní uteklo jako voda, v pátek se nikomu nechtělo domů.

Sportu zdar a úžasným zážitkům obzvlášť!!! Děkujeme.

Datum vložení: 21. 9. 2020 9:30
Datum poslední aktualizace: 26. 10. 2020 11:10