Loučení s deváťáky

Více zde

Ačkoliv byl závěr roku pro deváťáky opravdu náročný, poslední den si okolnostmi zkazit nenechali. Musím nejprve napsat, že nervy nejstarších studentů byly napínány na maximum, teprve před třemi týdny všichni skládali přijímací zkoušky a týden vědí, kde pokračují ve studiu. Zároveň je musím pochválit, že většina se velice poctivě a svědomitě připravovala na důležitý mezník svého života.

A co loučení? Nejprve deváťáky čekalo společné fotografování, poté předávání vysvědčení a dárečků na Obecním úřadě v Prosetíně s panem starostou Michalem Vychroněm, panem místostarostou Martinem Vítem a paní ředitelkou Jaroslavou Matrasovou. Od desíti hodin vše proběhlo v režii nejstarších, sehráli krátké úsměvné divadelní představení, předali pomyslné žezlo osmákům, uronily se slzy při loučení se zaměstnanci, pedagogy i třídními učitelkami. Dopoledne završili společným obědem ve školní jídelně, menu bylo opravdu bohaté a pestré. Poté jen zamávat škole a s úsměvem dál…..

Milí deváťáci, vykročte do života tou správnou nohou. Přejeme Vám, ať se Vám daří uskutečnit všechny životní plány, dosáhnout svých cílů. Starosti od sebe včas odežeňte. Přijďte nás občas navštívit a pochlubit se svými úspěchy, uděláte nám radost.

Datum vložení: 26. 6. 2020 0:00
Datum poslední aktualizace: 28. 9. 2020 9:57