Učíme v novém

Rekonstrukce 3. patra ZŠ

V měsíci červenci 2020 se nastěhovali do staré školní budovy zaměstnanci stavební firmy Instav, aby zahájili stavební práce na projektu s názvem Prosetín-rekonstrukce 3. NP ZŠ. Celé prázdniny se bouralo, pilně stavělo, tvořilo a pracovalo a výsledek opravdu stojí za to.

Postupně se zrekonstruovalo celé třetí podlaží školy, a to obě třídy, sborovna i kabinety, umývarny a WC chlapců, dívek, chodba i schodiště. Vyřešily se kompletně elektroinstalace, datové rozvody, odpady, nové rozvody topení, včetně instalace nových topných těles. Byla zavedena nová vodoinstalace, položeny nové podlahy, celé patro se nově vymalovalo.

I když začátek roku byl velmi náročný nejen pro žáky, pedagogy, vedení školy i provozní zaměstnace, ale i pro všechny stavaře, elektrikáře, obkladače, instalatéry, zvládlo se vše na výbornou. Horní patro září čistotou a voní novotou. Zeptejte se dětí, jak se jim v novém líbí!!!

Za trpělivost, mravenčí práci, ochotu a vstřícnost děkujeme panu Ing. Pavlu Boucníkovi a zaměstnancům firmy Instav, Ladislavu Černému a Pavlu Pecinovi.

Datum vložení: 7. 10. 2020 20:29
Datum poslední aktualizace: 7. 10. 2020 21:56